Presentation
| Accessory | Cable |
| Retractable cable | No |
| Connectivity | USB-A / USB-C - Lightning / 2 x USB-C |
| Product color | Black |
| Functionality | Charging |
| Cable length | 1.5m |
| Power | 100W |
Sale package
| Pack | Blister |
0,00 CZK
- 34%
In stock
Couldn't load pickup availability
Receive your order on time with the help of our efficient and reliable delivery services.
From product questions to after-sales support, our team of specialists is here to help.
If you are not completely satisfied with your purchase, please contact our customer service team. See more







| Accessory | Cable |
| Retractable cable | No |
| Connectivity | USB-A / USB-C - Lightning / 2 x USB-C |
| Product color | Black |
| Functionality | Charging |
| Cable length | 1.5m |
| Power | 100W |
| Pack | Blister |



Charge your phone faster than ever
Everything is possible with the new Baseus 100W cable. Use a premium 3 in 1 Fast Charging cable and save time.
Do you like versatile products?
So do we. That's why we recommend the 3 in 1 cable. It can power your phone, tablet, and even your laptop. Moreover, it is compatible with iOS devices as well.
Specifications:
Material: nylon;
Connectors: USB, Lightning, 2X Type-C;
Current output: 5A;
Power: 100W;
Cable length: 1.5m.

Alternative products
You may also like
Frequently bought together
Upsell to
Popular in same category