Prezentace
| Příslušenství | Kabel |
| Zatahovací kabel | Nu |
| Konektivita | USB-A - USB-C |
| Barva produktu | Černá |
| Funkčnost | Data a nabíjení |
| Řada produktu | DG970BBE |
| Délka kabelu | 1.5m |
| Výkon | 25W |
Prodejní balení
| Balení | Bulk |
| Obsah | Kabel |
| Stav produktu | Nový |
0,00 CZK
- 42%
Skladem
Dostupnost vyzvednutí nebylo možné načíst
Obdržíte svou objednávku včas díky našim efektivním a spolehlivým doručovacím službám.
Od dotazů na produkty až po poprodejní podporu – náš tým specialistů je zde, aby vám pomohl.
Pokud nejste zcela spokojeni se svým nákupem, kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Zobrazit více

| Příslušenství | Kabel |
| Zatahovací kabel | Nu |
| Konektivita | USB-A - USB-C |
| Barva produktu | Černá |
| Funkčnost | Data a nabíjení |
| Řada produktu | DG970BBE |
| Délka kabelu | 1.5m |
| Výkon | 25W |
| Balení | Bulk |
| Obsah | Kabel |
| Stav produktu | Nový |

Cablurile foarte bune, la lungimea specificata. Se incarca si fast si ultra fast cu ele, iar livrarea a fost rapida. Foarte multumita!
foarte bun cablul
Alternativní produkty
Mohlo by se vám také líbit
Často kupované společně
Nabídnout upgrade na
Oblíbené ve stejné kategorii