Prezentace
| Příslušenství | Kabel |
| Zatahovací kabel | Nu |
| Konektivita | USB-C - USB-C |
| Barva produktu | Černá |
| Funkčnost | Data a nabíjení |
| Řada produktu | EP-DA705BBE |
| Délka kabelu | 1m |
| Výkon | 25W |
Prodejní balení
| Balení | Bulk |
| Obsah | Kabel |
| Stav produktu | Nový |
0,00 CZK
Skladem
Dostupnost vyzvednutí nebylo možné načíst
Obdržíte svou objednávku včas díky našim efektivním a spolehlivým doručovacím službám.
Od dotazů na produkty až po poprodejní podporu – náš tým specialistů je zde, aby vám pomohl.
Pokud nejste zcela spokojeni se svým nákupem, kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Zobrazit více


| Příslušenství | Kabel |
| Zatahovací kabel | Nu |
| Konektivita | USB-C - USB-C |
| Barva produktu | Černá |
| Funkčnost | Data a nabíjení |
| Řada produktu | EP-DA705BBE |
| Délka kabelu | 1m |
| Výkon | 25W |
| Balení | Bulk |
| Obsah | Kabel |
| Stav produktu | Nový |

Produs ambalat bulk ,de calitate original Samsung foarte multumit . Recomand clar
Calitate, ca de obicei.
Produs de calitate. Se vede ca este original Samsung. Recomand. Ft incantat de toate produsele ambalate bulk
Alternativní produkty
Mohlo by se vám také líbit
Často kupované společně
Nabídnout upgrade na
Oblíbené ve stejné kategorii