Prezentace
| Příslušenství | Kabel |
| Zatahovací kabel | Nu |
| Konektivita | USB-C - USB-C |
| Barva produktu | Bílá |
| Funkčnost | Data a nabíjení |
| Délka kabelu | 1m |
| Výkon | 100W |
Prodejní balení
| Balení | Blister |
| Stav produktu | Nový |
0,00 CZK
- 41%
Skladem
Dostupnost vyzvednutí nebylo možné načíst
Obdržíte svou objednávku včas díky našim efektivním a spolehlivým doručovacím službám.
Od dotazů na produkty až po poprodejní podporu – náš tým specialistů je zde, aby vám pomohl.
Pokud nejste zcela spokojeni se svým nákupem, kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Zobrazit více







| Příslušenství | Kabel |
| Zatahovací kabel | Nu |
| Konektivita | USB-C - USB-C |
| Barva produktu | Bílá |
| Funkčnost | Data a nabíjení |
| Délka kabelu | 1m |
| Výkon | 100W |
| Balení | Blister |
| Stav produktu | Nový |



Rychlé nabíjení
S výkonem 100W je kabel skvělým řešením pro rychlé nabíjení vašeho telefonu nebo notebooku.
Stabilní a rychlý přenos dat
Přenášejte velké soubory mezi notebookem a telefonem bez přerušení nebo ztráty signálu.
Specifikace:
Konektory: Type-C na Type-C;
Výkon: 100W;
Rychlost přenosu dat: 480Mbps;
Délka kabelu: 1m.

Alternativní produkty
Mohlo by se vám také líbit
Často kupované společně
Nabídnout upgrade na
Oblíbené ve stejné kategorii