Prezentace
| Příslušenství | Kabel |
| Zatahovací kabel | Nu |
| Konektivita | USB-A - microUSB |
| Barva produktu | Červený |
| Funkčnost | Data a nabíjení |
| Řada produktu | PowerLine+ |
| Délka kabelu | 1.8 m |
| Výkon | 18W |
Prodejní balení
| Balení | Blister |
| Obsah | Kabel |
| Stav produktu | Nový |
0,00 CZK
Skladem
Dostupnost vyzvednutí nebylo možné načíst
Obdržíte svou objednávku včas díky našim efektivním a spolehlivým doručovacím službám.
Od dotazů na produkty až po poprodejní podporu – náš tým specialistů je zde, aby vám pomohl.
Pokud nejste zcela spokojeni se svým nákupem, kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Zobrazit více

| Příslušenství | Kabel |
| Zatahovací kabel | Nu |
| Konektivita | USB-A - microUSB |
| Barva produktu | Červený |
| Funkčnost | Data a nabíjení |
| Řada produktu | PowerLine+ |
| Délka kabelu | 1.8 m |
| Výkon | 18W |
| Balení | Blister |
| Obsah | Kabel |
| Stav produktu | Nový |

Amazing service from order to deliver and cables are of great quality
Alternativní produkty
Mohlo by se vám také líbit
Často kupované společně
Nabídnout upgrade na
Oblíbené ve stejné kategorii