Prezentace
| Příslušenství | Kabel |
| Zatahovací kabel | Nu |
| Konektivita | USB-C - Lightning |
| Barva produktu | Černá |
| Funkčnost | Data a nabíjení |
| Délka kabelu | 1m |
| Výkon | 30W |
Prodejní balení
| Balení | Blister |
| Stav produktu | Nový |
| Příslušenství | Kabel |
| Zatahovací kabel | Nu |
| Konektivita | USB-C - Lightning |
| Barva produktu | Černá |
| Funkčnost | Data a nabíjení |
| Délka kabelu | 1m |
| Výkon | 30W |
| Balení | Blister |
| Stav produktu | Nový |



Promyšlený design
Konektor nakloněný o 90 stupňů usnadňuje efektivní manipulaci s datovým kabelem typu C, výrazně snižuje tlak na konektory. Díky tomu si užíváte plynulé používání bez přerušení nebo poruch a delší životnost.
Výjimečný zážitek
Ať už jej používáte k rychlému nabíjení telefonu nebo přenosu důležitých dat, tento Lightning kabel od Lito zajišťuje optimální podmínky pro každý úkol. Jak délka, tak vysoce kvalitní materiály zvyšují pohodlí a bezpečnost interakce s vámi.
Specifikace:
Materiály: pletený nylon, zinková slitina;
Konektory: Type-C, Lightning;
Výkon: 30W;
Délka kabelu: 1m.
