Prezentace
| Příslušenství | Kabel |
| Zatahovací kabel | Nu |
| Konektivita | USB-C - USB-C |
| Barva produktu | Bílá |
| Funkčnost | Data a nabíjení |
| Řada produktu | X83 Victory |
| Délka kabelu | 1m |
| Výkon | 60W |
Prodejní balení
| Balení | Blister |
| Obsah | Kabel |
| Stav produktu | Nový |
0,00 CZK
- 39%
Skladem
Dostupnost vyzvednutí nebylo možné načíst
Obdržíte svou objednávku včas díky našim efektivním a spolehlivým doručovacím službám.
Od dotazů na produkty až po poprodejní podporu – náš tým specialistů je zde, aby vám pomohl.
Pokud nejste zcela spokojeni se svým nákupem, kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Zobrazit více




| Příslušenství | Kabel |
| Zatahovací kabel | Nu |
| Konektivita | USB-C - USB-C |
| Barva produktu | Bílá |
| Funkčnost | Data a nabíjení |
| Řada produktu | X83 Victory |
| Délka kabelu | 1m |
| Výkon | 60W |
| Balení | Blister |
| Obsah | Kabel |
| Stav produktu | Nový |

Alternativní produkty
Mohlo by se vám také líbit
Často kupované společně
Nabídnout upgrade na
Oblíbené ve stejné kategorii