Prezentace
| Příslušenství | Kabel |
| Zatahovací kabel | Nu |
| Konektivita | USB-C - Lightning / microUSB / USB-C |
| Barva produktu | Černá |
| Funkčnost | Nabíjení |
| Délka kabelu | 0.8m |
| Výkon | 20W |
Prodejní balení
| Balení | Blister |
0,00 CZK
Není skladem
Dostupnost vyzvednutí nebylo možné načíst
Obdržíte svou objednávku včas díky našim efektivním a spolehlivým doručovacím službám.
Od dotazů na produkty až po poprodejní podporu – náš tým specialistů je zde, aby vám pomohl.
Pokud nejste zcela spokojeni se svým nákupem, kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Zobrazit více







| Příslušenství | Kabel |
| Zatahovací kabel | Nu |
| Konektivita | USB-C - Lightning / microUSB / USB-C |
| Barva produktu | Černá |
| Funkčnost | Nabíjení |
| Délka kabelu | 0.8m |
| Výkon | 20W |
| Balení | Blister |



Ultra rychlé nabíjení
Díky kompatibilitě s protokolem Fast Charge kabel dodává energii potřebnou pro napájení 3 zařízení současně!
Vícevrstvý ochranný systém
Integrované mechanismy automaticky regulují napětí, čímž se vyhýbají kolísání proudu, které může ovlivnit životnost baterie.
Specifikace:
Material: TPE;
Mufe: USB na Micro-USB, Lightning, USB-C;
Rychlost přenosu dat: 480Mbps;
Výstupní proud: 3.5A;
Délka kabelu: 0.8m.

Alternativní produkty
Mohlo by se vám také líbit
Často kupované společně
Nabídnout upgrade na
Oblíbené ve stejné kategorii